Advanteges tona

Taizhou Haoda bashkë elektromekanike. LTD. Është e vendosur në parkun industrial Yongan, qarkut Xianju, provincën Zhejiang. Specializuar në metalizim filmit dhe avullimit, janë tre pajisje të përparuara dhe ekip me përvojë të shërbimit teknik. Mund të steamed 3um - 15um zink - alumini kondensator përbërë film, specifikimet e plotë. marrë me sukses certifikimin ISO9001, më shumë se 10 patenta të reja. Kompania ka fituar njohjen e konsumatorëve me avantazhet e saj konkurruese si në afërsi të hulumtimit teknologjisë të tregut dhe zhvillim, me cilësi të klasit të parë dhe të shërbimit, shpejtësinë e reagimit të shpejtë dhe fleksibël dhe kështu me radhë. Looking forward për të bashkëpunuar me ju!


WhatsApp Online Chat!