нашите Advanteges

Taizhou haoda електромеханички ко. LTD. Се наоѓа во Yongan индустриски парк, Xianju Каунти, провинција Жеџијанг. Специјализирани во филмот метализацијата и испарување, постојат три напредна опрема и искусни технички сервис тим. Може да се бари на пареа 3um - 15um цинк - алуминиумски композитни филм кондензатор, заврши спецификации. Сукцесивно добиени ISO9001 сертификат, повеќе од 10 нови патенти. Компанијата има освоено признавање на клиенти со своите конкурентни предности, како што се во близина на истражување на пазарот технологија и развој, прва класа квалитет и услуга, брзи и флексибилни реакција брзина и така натаму. Очекуваме да соработуваме со вас!


WhatsApp Онлајн Chat!